Przedstawiamy Eko-Instal w pigułce: ponad 25-letnia obecność na rynku, stałe partnerstwo handlowe z wieloma renomowanymi firmami i bogata oferta rozwiązań grzewczych i sanitarnych w Polsce, przejrzyste zasady działalności – a teraz jeszcze mecenat aktywności sportowej!

- Wspieramy III Bieg Instalatora, ponieważ od wielu lat współtworzymy polską branżę instalacyjną, wspierając jej rozwój i codzienną działalność biznesową. Bardzo spodobał nam się pomysł nieformalnego spotkania z naszymi klientami i partnerami oraz instalatorami, którzy nas jeszcze nie znają, na bliskim nam gruncie szlachetnej rywalizacji sportowej – wyjaśnia Roman Chabowski, właściciel hurtowni Eko-Instal. - Drużyna Eko-Instal także chętnie podejmie to sportowe wyzwanie. Mamy nadzieję, że spotkamy się na starcie już 14 maja!

Dzięki wsparciu takich firm jak Patron Tytularny Eko-Instal, III Bieg Instalatora tradycyjnie ma dla swoich uczestników szereg ciekawych propozycji – zarówno tych sprawdzonych i docenianych przez biegaczy, jak i zupełnych nowości (np. kalistenika na powietrzu czy zajęcia dla dzieci podczas biegu).

Nie ma Cię jeszcze na liście startowej? Nadrób szybko - zapisz się!

Do zobaczenia w Bydgoszczy!