Ostatnie wydarzenia związane z pandemią doprowadziły do ​​rosnącej niepewności zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających. W połączeniu z ponownym zaostrzeniem oficjalnych i korporacyjnych ograniczeń dotyczących podróży oznacza to, że nie jest już możliwe utrzymywanie ISH jako fizycznej imprezy oferującej zwyczajowo wysoki standard jakości. Dlatego w przyszłym roku, jako środek wyjątkowy, powstanie wyłącznie cyfrowy ISH, który będzie centralną wirtualną platformą w branży do prowadzenia biznesu i wymiany informacji.

ISH 2021 przybierze formę wydarzenia czysto cyfrowego i będzie oferować szeroką gamę interesujących funkcji, w tym na przykład prezentacje wystawców (produkty, specyfikacje, filmy, osoby kontaktowe, funkcja czatu, indywidualne rozmowy wideo), a także jako inteligentne kojarzenie wspomagane przez sztuczną inteligencję z odpowiednimi kontaktami biznesowymi do generowania leadów. Dodatkowo dostępne będą transmisje na żywo oraz transmisje na żądanie programu wydarzeń, a także system umawiania się na spotkania online z wystawcami. Wszystkie funkcje będą dostępne na całym świecie podczas wydarzenia przez całą dobę i we wszystkich strefach czasowych.

Mimo zmiany wersji, ISH pozostaje głównym miejscem spotkań sektora sanitarnego i HVAC, i odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe od 22 do 26 marca 2021 r.

ISH digital 2021 oferować będzie różnorodne możliwości nawiązania kontaktu z nowymi i obecnymi klientami, a także wzięcia udziału w prezentacjach produktów i wykładach na żywo za pośrednictwem transmisji strumieniowej lub później - za pośrednictwem nagrań. Ponadto dzięki inteligentnemu kojarzeniu "zwiedzający" otrzymają spersonalizowane rekomendacje dotyczące nowych kontaktów biznesowych i konkretnych pozycji z programu wydarzeń.