Oprócz wielu interesujących tematów i bogatego programu wydarzeń, nacisk zostanie położony na innowacyjne produkty. prezentowane przez około 350 wystawców, którzy wzbogacają w ten sposób największe na świecie portfolio produktów dla sektora sanitarnego i HVAC.

ISH po raz pierwszy odbędzie się jako wydarzenie cyfrowe w dniach 22-26 marca i na nowej platformie zaprezentuje gotowe do wprowadzenia na rynek innowacje związane z wodą i energią. W związku z tym nacisk kładzie się na łączność, transfer wiedzy i wysokiej jakości treści, a także najnowsze rozwiązania i innowacyjne produkty. Na targach ISH digital 2021 wszystkie działania wystawców będą skoncentrowane i inteligentnie połączone z usługami oferowanymi przez Messe Frankfurt. Platforma ta daje wszystkim firmom, a także obecnym i potencjalnym klientom możliwość spotkania i nawiązania nowych kontaktów niezależnie od granic międzynarodowych. Zwiedzający mogą bezpośrednio kontaktować się z wystawcami za pośrednictwem czatów lub systemu spotkań online. W sumie istnieją trzy kanały skupiające się wyłącznie na wystawcach wraz z informacjami i pokazami produktów: Exhibitor Stream Energy Technology, Exhibitor Stream AC & Ventilation, Automation and Exhibitor Stream Water, Software.

Wystawcy Stream Energy Technology

Tematycznie, ISH digital generuje ogromne impulsy, które stanowią podstawę dla nieprzebranej różnorodności innowacyjnych produktów. Na przykład zielony ład jest jednym z najważniejszych tematów zorientowanych na przyszłość, omawianych w sektorze energetycznym. Tym samym wystawcy prezentują rozwiązania i systemy grzewcze, które w decydujący sposób przyczyniają się do osiągnięcia celów klimatycznych. To tutaj wielu producentów prezentuje swoje innowacyjne produkty lub zaprasza odwiedzających do wymiany pomysłów i informacji.

Renomowani producenci wydajnych technologii grzewczych i energii odnawialnej z całego świata są reprezentowani w zakresie wytwarzania i przesyłu ciepła w sekcji Energia na targach ISH digital 2021. Należą do nich na przykład Bosch Thermotechnik, BDR Thermea, Brötje, Daikin, Elco, Glen Dimplex, Kermi, Mitsubishi Electric, LG Electronis, Nibe, Panasonic, Robert Bosch, Remko, Roth Werke, Stiebel Eltron, Vaillant, Viessmann, Weishaupt, Wolf i Zehnder.

Reprezentowane są również znane na całym świecie marki do ogrzewania drewnem i technologii emisji. Należą do nich Anton Eder, Cox Geelen, Hargassner, M&G Group i Windhager. Ponadto segment dystrybucji ciepła obejmuje czołowych graczy, takich jak Armstrong, Danfoss, Giacomini, Grundfos, Oventrop, Reflex Winkelmann i Wilo.

Deos, KNX, Sauter-Cumulus, Schneider Electric, Siemens, S.I.T., Testo i Wago Kontakttechnik należą do liderów rynku koncentrujących się na automatyzacji domów i budynków, zarządzaniu energią oraz oprzyrządowaniu i technologii sterowania.

Wystawcy Stream AC & Ventilation Automation

W kontekście trwającej pandemii koronowej, szczególna uwaga zostanie poświęcona niezwykle ważnemu tematowi technologii wentylacji i klimatyzacji. Dzięki ciągłemu filtrowaniu i oczyszczaniu powietrza w pomieszczeniu dużą ilością powietrza zewnętrznego, technologia wentylacji może pomóc w znacznym zmniejszeniu ryzyka infekcji. W związku z tym sekcja ta skupia się między innymi na nowoczesnych systemach wentylacyjnych, takich jak jakość powietrza w pomieszczeniach (IAQ) oraz centralnych i zdecentralizowanych rozwiązaniach dla nowych prac budowlanych i modernizacji. Dodatkowo uwaga zostanie zwrócona na tematy związane z efektywnością energetyczną i cyfryzacją.

Wśród liderów rynku reprezentowanych w sekcji technologii klimatyzacji i wentylacji na targach ISH digital 2021 są: Berliner Luft Technik, ebm-papst, Helios, Howatherm, Maico, Schako, Systemair, Trox, Wolf GmbH i Ziehl-Abegg.

Wystawcy Stream Water, Software

W sekcji ISH Water, obejmującej łazienki i technologię instalacyjną, w centrum uwagi znajduje się higiena wody pitnej oraz rosnący trend w kierunku higieny łazienek. Dzięki powierzchniom odpornym na zabrudzenia i bakterie, bezdotykowej obsłudze i higienicznym elektronicznym bidetom, branża sanitarna przedstawia inteligentne rozwiązania dla rosnących oczekiwań w zakresie higieny - bez względu na to, czy chodzi o hotele, toalety publiczne, czy prywatne łazienki.

Najważniejsze marki w tej sekcji reprezentowane na targach ISH digital 2021 to Bette, Burgbad, Dornbracht, Duravit, Geberit, Hansa, Hansgrohe, Kaldewei, Kermi, Kludi, KWC, Franke, Toto, Villeroy & Boch i Vitra.

Wśród firm wykonujących prezentacje w segmencie technologii instalacyjnych są BWT, Dallmer, Geberit, Georg Fischer, Grünbeck, Judo, Ke Kelit, Rehau, Rems, Rothenberger, Uponor, Walraven i Adolf Würth.

W segmencie oprogramowania do wystawców należą liNear GmbH, pds GmbH, Streit Datentechnik i Trimble.

Sponsorami Premium ISH digital 2021 są TOTO Europe GmbH, Daikin Europe, Viessmann Climate Solutions SE, Max Weishaupt GmbH, Hansgrohe SE i Geberit Vertriebs GmbH.

Obszerne prezentacje wystawców uzupełniane są przez szeroką gamę pokazów specjalnych i forów.

Szczegółowe informacje na temat cyfrowego programu wydarzeń ISH 2021 można znaleźć na stronie www.ish.messefrankfurt.com/events