„Jakość Roku” to konkurs promujący przedsiębiorstwa, organizacje i jednostki naukowo-badawcze, które zostały nominowane do wyróżnienia na podstawie rekomendacji otrzymanych od odbiorców danych produktów czy usług. Można więc traktować nagrodę jako wyraz uznania dla jakości sygnowanych produktów (innowacyjności i proekologicznego charakteru).

Inicjatorem konkursu jest niezależna Fundacja Qualitas - członek The European Organization for Quality z siedzibą w Brukseli, zajmująca się promocją idei jakości poprzez upowszechnianie najlepszych wzorców w zakresie efektywnego zarządzania produktem i usługą.

Firma KLIMOR po raz pierwszy znalazła się gronie firm nominowanych do tytułu „Jakość Roku”.

- Nominację traktujemy przede wszystkim jako wyraz zaufania naszych Klientów do najwyższej jakości urządzeń sygnowanych marką KLIMOR. To najlepsze potwierdzenie właściwego kierunku rozwoju naszej oferty produktowej – zarówno w zakresie stosowanych materiałów, jak i wdrażanych rozwiązań technologicznych, które składają się na finalny produkt szyty na miarę indywidualnych potrzeb Klienta – podkreśla Marek Kupiec, Prezes Zarządu spółki KLIMOR S.A. – Cieszymy się, że nasze obecne działania wyznaczające rynkowe standardy w segmencie produktów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych zostały zauważone i docenione. Wierzymy, że przyznane nam wyróżnienie zostanie przypieczętowane sukcesem otrzymania tytułu „Jakość Roku 2015”.

Dalszy etap to audyt, przeprowadzony przez niezależnych ekspertów wśród nominowanych firm. Wyniki audytu będą znane pod koniec roku.

Źródło: Klimor