Mariusz Kowalczyk - specjalista HVAC&R - to młody człowiek po wypadku i długiej rehabilitacji, którego historię opisaliśmy tutaj. Dzięki wsparciu rodziny i pomocy wielu życzliwych ludzi, nie traci wiary w odzyskanie sprawności. Jak my wszyscy, ma marzenia. Najważniejsze - to pełna sprawność. Ale jest też wśród nich swoboda przemieszczania się za pomocą wózka elektrycznego sterowanego brodą - model C2000 firmy Otto Bock.

Mariusz cierpi na niedowład rąk i nóg. Dzięki wózkowi elektrycznemu o dostosowanych parametrach, Mariusz wyjdzie samodzielnie z domu, na zakupy, do miejsca rehabilitacji, do restauracji czy na spacer. To zwykłe czynności, niedoceniane przez osoby sprawne, ale dla Mariusza - niezwykły postęp w drodze do odzyskiwania sprawności.

Ponieważ wysokość możliwych do uzyskania dotacji nie pozwala Mariuszowi na zakup takiego pojazdu, bardzo gorąco prosimy Państwa o pomoc w postaci wpłat w formie darowizny na konto:
08 1090 1506 0000 0001 0312 7330 w fundacji ”Zielony Liść” z dopiskiem ”darowizna na leczenie i rehabilitację – Mariusz Kowalczyk”

Uwaga: firmy mogą odliczyć darowiznę w całej wysokości od przychodu.

Prosimy także o przesłanie dalej prośby Mariusza. Dziękujemy!

Poniżej zamieszczamy prezentację z prośbą, którą przygotował Mariusz.

Redakcja HVACR.pl

 

Foto: Otto Bock (model C2000)