Partnerzy branżowi EPEE, AREA, EFCTC i ASERCOM wydali wielojęzyczną publikację z wyraźnym przesłaniem "Jeśli chcesz pozostać w biznesie, musisz przerwać instalację R404A / R507A - już teraz!". Teraz grupa przygotowała krótki film na ten sam temat.

Film stanowi uzupełnienie broszury i służy jako dodatkowe medium do przekazywania ważnych wiadomości instalatorom w całej Europie.

Podobnie jak broszura, wideo zostało opracowane w wielu językach - holenderskim, angielskim, francuskim, włoskim, rumuńskim, hiszpańskim i polskim. Wszystkie wersje są dostępne na kanale Youtube AREA RACHP.

Przypominamy

W roku 2018 nastąpił ogromny krok w kierunku wycofywania f-gazów, a ponadto już w roku 2020 zostanie wprowadzony zakaz dotyczący stosowania czynników chłodniczych o współczynniku globalnego ocieplenia (GWP) na poziomie >2500. Powyższe fakty nie pozostawiają wyboru firmom chłodniczym.
Jeśli chcesz pozostać w biznesie powinieneś zaprzestać instalowania urządzeń z wykorzystaniem czynników R-404A / R-507 – JUŻ TERAZ!
Nie czekaj – działaj!


Co robić?

> Zaprzestać stosowania R-404A / R-507 w nowych urządzeniach
> Zamienić czynnik chłodniczy w urządzeniach napełnionych R-404A / R-507 na czynnik o niższym współczynniku GWP gdy układ jest podatny na wycieki i/lub inne awarie
> Eliminować wycieki
> Zmniejszyć ilość czynnika chłodniczego w układach na ile jest to możliwe
> Odzyskiwać i regenerować czynniki chłodnicze

 

Więcej na temat akcji "Zostań w biznesie" znajdziecie TUTAJ