Zorganizowana z tej okazji uroczystość, na którą przybyło niemalże 100 Gości, dedykowana była jednym z kluczowych grup Klientów naszej firmy- Projektantom systemów HVACR. W uroczystości wziął także udział Zarząd firmy oraz przedstawiciele działu Handlowego spółki Klimor.

Uroczyste otwarcie rozpoczęło się o godz. 16:00 w nowo wyremontowanej hali, która w tym dniu została zaaranżowana na eleganckie miejsce eventu, z nadającymi wydarzeniu odświętnej oprawy oświetleniem, oraz przyozdobioną galerią archiwalnych zdjęć dokumentujących najważniejsze wydarzenia z ponad 50cio- letniego życia firmy. Po powitaniu Gości przez Wiceprezesa Zarządu Andrzeja Walendowicza, Prezesa spółki KLIMOR Marka Kupca oraz Prezesa Grupy KLIMA-THERM Daniela Jaśkiewicza zaprezentowano zaawansowane technologicznie centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne z nowego typoszeregu urządzeń „KLIMOR EVO”, jak również dokonano symbolicznego przecięcia wstęgi, inaugurując tym samym oficjalne otwarcie hali.

W następnej kolejności Goście mieli niecodzienną okazją do zwiedzenia fabryki w której produkowane są centrale wentylacyjne KLIMOR. I tak podzieleni na grupy zaproszeni uczestnicy wyruszyli na zwiedzanie zaplecza produkcyjnego zakładu.

Po zakończeniu pierwszej części spotkania, uroczystość przeniosła się do malowniczo położonego hotelu nad samym morzem w nadmorskim kurorcie – Hotelu Gwiazda Morza we Władysławowie. Podczas części oficjalnej wieczoru nie zabrakło licznych atrakcji takich jak pokaz magii czy muzyki na żywo.

Mamy nadzieję, iż miniony event umocni nas w pozycji profesjonalnego i zaufanego partnera biznesowego. O tym, że spotkanie można zaliczyć do udanych, świadczą wysoka frekwencja oraz podziękowania kierowane na ręce opiekunów.

„Rozbudowa zakładu w Gdyni to następny etap rozwoju spółki KLIMOR. Nowa inwestycja pozwoli nam zwiększyć możliwości produkcyjne, skrócić czas dostawy, a co za tym idzie- lepiej konkurować na rynku polskim, europejskim jak i światowym”- mówi Marek Kupiec, Prezes spółki KLIMOR i dodaje: „Cieszy nas fakt, iż mogliśmy świętować tak ważny dzień w życiu firmy z gronem kluczowych Klientów KLIMOR.”