Zapraszamy do naszych grup dyskusyjnych na Facebooku:

- Klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo - pytania, porady, ciekawostki HVACR - https://www.facebook.com/groups/1145223832242116/ – aktualnie 2423 członków
oraz
- HVACR - klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo - sprzedam - kupię - wynajmę - https://www.facebook.com/groups/828808780663652 – aktualnie 653 członków.

Druga grupa „czerwona” powstała nieco później, z potrzeby promocji, sprzedaży usług i produktów – czego unikamy w grupie „niebieskiej”, której głównym celem jest wzajemna pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych.

HVACR – grupa niebieska

Grupa przeznaczona jest dla specjalistów oraz zainteresowanych branżą HVACR, a także tych, którym klimatyzacja, wentylacja czy chłodnictwo to tematy obce i nastręczające problemów.
Grupa, oprócz wymiany doświadczeń i udzielania porad, służyć będzie także wymianie informacji o nowych technologiach i wydarzeniach. Rozmawiamy o życiu branży, wymieniamy się spostrzeżeniami, ciekawostkami i chwalimy osiągnięciami.
Grupa jest miejscem do szukania i uzyskiwania pomocy.

HVACR – grupa czerwona

Grupa z ofertami typu sprzedam, kupię, wynajmę, poszukuję, zamienię, oddam a także ogłoszeniami świadczę/poszukuję usług oraz dam/szukam pracy.

Zapraszamy do dyskusji!

Grupy są otwarte, co oznacza, że należeć do grupy może każda osoba czy strona. też może czytać posty, jednak kiedy nie należąc do grup nie można włączać się w dyskusje, reagować ani dodawać nowych postów. Ograniczamy udział profili fałszywych i reagujemy na każdy zgłoszony przez członków sygnał o niewłaściwej treści. Nie umieszczamy postów, które nie są związane z branżą lub postów o treści nie stosujących się do zasad. Aby grupy nie przerodziły się w wysypisko przypadkowych postów i linków zamieszczanie poste nie jest możliwe bez akceptacji moderatora.

Średnia lista postów, komentarzy i reakcji w naszych grupach osiąga 1,3 tys. miesięcznie.
Zdecydowanie najwięcej członkowie grupy publikują, komentują bądź reagują w niedzielę oraz w dni powszednie między poniedziałkiem a czwartkiem.