Lista wystawców, którzy formalnie potwierdzili swój udział w 15 Międzynarodowych Targach Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej Forum Wentylacja-Salon Klimatyzacja 2017, liczy już 123 (stan na 16 grudnia 2016 r.) firmy z sektora wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

- Do zamknięcia listy wystawców pozostał jeszcze ponad miesiąc, a my mamy już ponad 80% zajętej powierzchni targowej - wyjaśnia organizator targów Tomasz Trusewicz, Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja. 

Jak wskazuje Tomasz Trusewicz, w tym roku jest znacznie więcej dużych stoisk, co należy wiązać z prezentacją rozlicznych nowości branżowych. Warto więc zarezerwować czas w dniach 7-8 marca 2017 r. i zapoznać się z prezentowaną ofertą.

Ciekawym zjawiskiem jest powrót kilku wystawców po długiej przerwie. Po sześciu latach wraca Wolf Technika Grzewcza, po siedmiu - Gizo, po dziesięciu Kupsik, zaś po jedenastu latach przerwy będzie można znów spotkać się z firmą VBW Engineering.

Sprawdź aktualną listę wystawców!

Jubileuszowe, 15. Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA–SALON KLIMATYZACJA odbędą się w dniach 7-8 marca 2017 r. w Warszawie, w centrum MT Polska. Ta największa w Polsce branżowa impreza B2B to m.in.:

  • Szeroki przekrój oferty rynkowej z Polski i z zagranicy (w 2016 r. w wystawie udział wzięło 172 wystawców);
  • Premiery produktów i Konkurs Najciekawszy Produkt;
  • Arena Technologii - specjalistyczne obszary prezentujące przekrój grup produktowych (w 2017 r. zaprezentowane zostaną systemy VRF i wentylatory oddymiające);
  • Strefa Instalatora – miejsce pokazów, praktycznej wiedzy i doskonalenia zawodowego;
  • Seminaria, warsztaty, wykłady i prezentacje.