Dzięki nowemu systemowi certyfikacji wydajności, który Eurovent – powszechnie znana w Europie niezależna organizacja certyfikująca w branży HVACR – wprowadził w tym roku, odbiorcy nie muszą już polegać tylko na informacjach od producentów. Samsung jest pierwszą na świecie firmą, która otrzymała certyfikat w tym systemie. Po przeprowadzeniu badań systemów DVM, Eurovent przyznał certyfikat 17 przetestowanym urządzeniom z tego typoszeregu, uwzględniając wydajność chłodniczą i grzewczą, zużycie energii, wydajność elektryczną, parametry akustyczne oraz inne cechy.

Certyfikat VRF Eurovent dla Samsung DVM

- Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że jako pierwszy producent na świecie sprostaliśmy wymaganiom certyfikacji Eurovent w zakresie VRF – mówi  Boo-Keun Yoon, szef działu Elektroniki Konsumenckiej w Samsung Electronics. - Certyfikacja ta przenosi naszą firmę na inny poziom, pomagając nam stać się światowym liderem branży HVAC. Będziemy dalej rozwijać nasze innowacyjne działania, by tworzyć najlepsze w swojej klasie rozwiązania klimatyzacyjne – od VRF po klimatyzatory domowe.

System Samsung DVM działa w oparciu o sprężarki inwerterowe z wtryskiem par czynnika chłodniczego (ang. Dual Scroll Compressor), co pozwala na efektywne chłodzenie i grzanie, w szerokim zakresie temperatur zewnętrznych. Najwyższa efektywność energetyczna systemu DVM została potwierdzona dotychczas certyfikatami uzyskanymi w Korei i Chinach.

Więcej na temat systemu DVM S na stronie www.klimatyzacja.samsung.pl

System Samsung DVM

Samsung DVM S