- Bardzo nas cieszy fakt, że również w tym roku wystawcy wybrali nasze targi i licznie zaprezentują się na Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 – zaznacza organizator targów Tomasz Trusewicz, Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja. - Już dzisiaj możemy powiedzieć, że targi będą miały jeszcze większą powierzchnię, niż ubiegłoroczna 13. edycja, która była pod tym względem rekordowa. Wielu wystawców powiększyło swoje stoiska, aby zaprezentować na targach najnowszą ofertę produktów i usług dedykowanych branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Zapowiadane są premiery nowych urządzeń, przygotowywane są oferty i cenniki na nadchodzący sezon.

Listę firm obecnych na targach można zobaczyć tutaj (lista aktualizowana na bieżąco).

_____________________________________________________________________

Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistyczna impreza B2B, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji, inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelni technicznych oraz przyszli inżynierowie.

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 odbędzie się w dniach 1-2 marca 2016 r. w Warszawie, w centrum MT Polska.

Forum to:

  • Spotkanie całej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej - w edycji 2015 udział wzięło ponad 4100 profesjonalistów z 18 krajów;
  • Prezentacja oferty liderów rynku;
  • Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs Najciekawszy Produkt.

Źródło, fot.: Stowarzyszenie Polska Wentylacja