Targi WOD-KAN odbywają się 20-22 maja 2014 roku w Bydgoszczy (Centrum Wystawienniczo-Konferencyjne „Myślęcinek”). Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza branży wodno-kanalizacyjnej w Polsce i jedna z największych w Europie, od lat ciesząca się niesłabnącym powodzeniem - w ubiegłym roku odwiedziło ją 8000 zwiedzających, a w tym roku zgłosiło się już 300 wystawców.

Branża wod-kan pozostaje jednym z największych inwestorów w Polsce i wciąż potrzebuje nowych, coraz doskonalszych produktów. Do 2020 r. przewidywane inwestycje (dotowane z nowej perspektywy finansowej Unii Europejskiej) mają wynieść blisko 9 mld zł. Jest to więc znakomite miejsce do nawiązania biznesowo istotnych kontaktów z ważnymi klientami.

Specjalnie dla branży wentylacyjno-klimatyzacyjnej, organizator - Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie - przygotował w bardzo dobrej lokalizacji stoisko zbiorcze (podzielone na części po 10 m2) dla czterech firm. Każda firma wyposażona będzie w ladę, taboret barowy, stojak na prospekty, stolik i 3 krzesła. Zaplecze będzie wspólne dla uczestników i zostanie wyposażone w lodówkę, szafkę z termą i zlewozmywakiem, szafkę kuchenną, wieszak oraz kosz na śmieci. Na fryzie stoiska zostaną umieszczone logotypy wszystkich firm HVAC. Firmy zostaną też umieszczone w katalogu wystawców.

Redakcja portalu HVACR.pl udzieli szczegółowych informacji dotyczących wyposażenia i ceny stoiska - prosimy o kontakt.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 kwietnia 2014 roku.

 

Źródło, foto: Izba Gospodarcza Wodociągi Polskie