Aktualności (Ogrzewnictwo)

Szkolenia DANFOSS w 2013

Danfoss Polska Sp. z o.o. zaprasza na szkolenia z pomp ciepła, systemów rekuperacji, instalacji elektrycznych Devi oraz sterowania systemami grzewczymi.

10. Oddział Iglotech: w Rzeszowie

Już za tydzień Iglotech otwiera kolejny oddział. Na zwiedzających nową placówkę w Rzeszowie w dniu premiery - 18. stycznia 2013 roku - czeka wiele atrakcji!

Panasonic: Gazowe pompy ciepła ECO G High Power

Nowe kompaktowe pompy linii ECO G High Power Panasonic wymagają jednofazowego zasilania elektrycznego i zużywają jedynie 1% energii w porównaniu do tradycyjnych systemów VRF!

Nowa strona www.KLIMOR.pl

Firma KLIMOR S.A., spółka należąca do grupy kapitałowej KLIMA-THERM, producent i dostawca standardowych oraz wysoce specjalistycznych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i chłodniczych, uruchomiła nowy firmowy serwis internetowy, dostępny pod adresem www.klimor.pl.

13 stycznia 2013 to data XXI Finału WOŚP?

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów: zbiórka Fundacji WOŚP na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia dzieci oraz - po raz pierwszy - także dla seniorów. Finał odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku. 13 stycznia 2013 r. grajmy razem dla Dzieci i Seniorów!

Nie dla czadu, Ciepło jest ulotne - kampanie 2012/2013

Wydział Informacji i Promocji Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej prowadzi kampanię społeczno-edukacyjną „NIE dla czadu!”. W tym sezonie kontynuowana jest także akcja Stowarzyszenia „Kominy Polskie”: "Ciepło jest ulotne". Obydwie kampanie mają na celu uświadomienie istnienia zagrożenia, jakim jest zatrucie tlenkiem węgla oraz.

Dofinansowanie do budowy energooszczędnego domu w 2013

We wrześniu 2012 r. został zatwierdzony przez Radę Nadzorczą NFOŚiGW nowy program „Dopłaty do kredytów na budowę domów energooszczędnych”. Przygotowywano już zestaw wymagań technicznych, które muszą spełniać budynki realizowane w ramach programu. Uruchomienie programu zaplanowano na I kwartał 2013 roku.

CHILLVENTA 2014 - Nie możemy żyć bez chłodzenia!

To prawda - nie możemy obyć się bez chłodzenia! Począwszy od urodzenia, technologie związane z chłodnictwem i klimatyzacją towarzyszą nam przez całe życie. Technologie R&AC odgrywają kluczowe role w funkcjonowaniu gospodarki światowej: zapewniając zaopatrzenie w żywność, chroniąc zdrowie ludzi i stanowiąc pewnego rodzaju dobrobyt w naszym codziennym życiu. Działając na drugim planie, każdego dnia pomagają czynić nasze życie bardziej komfortowym i bezpiecznym.

COP18: Protokół z Kioto przedłużony do 2020 r.

W sobotę, 8 grudnia 2012 r. w Dausze, zakończyła się konferencja klimatyczna stron UNFCCC COP18. Zawarcie globalnej umowy klimatycznej przedłużono do końca 2015 roku. Kolejna konferencja COP19 odbędzie się w Warszawie w 2013 roku.

Masteflex Polska: Węże Master PVC Flex i Master Vac A

Popularne węże elastyczne Master PVC Flex i Master Vac A zostały wprowadzone do stałej oferty firmy Masterflex Polska, co spowodowało, że obecnie są one dostarczane kurierem do dowolnego miejsca w Polsce w ciągu 24 godzin oraz, że można je zamawiać w różnych rozmiarach.

FLOWAIR - kalendarz 2013

Kobieca strona FLOWAIR w kolejnej odsłonie kalendarza. Już teraz można zamówić bezpłatny egzemplarz kalendarza 2013.