Co czeka na biegaczy? Zielone ścieżki bydgoskiego parku Myślęcinek w Bydgoszczy, bogaty pakiet startowy z pasem startowym od Izby Gospodarczej Wodociągi Polskie - organizatra targów WOD-KAN; kubkiem z logo biegu i Eko-Instal, gadżetami od Alfaco, Klima-Therm i Klimor, ulotkami rabatowymi do escape room Wyjście Awaryjne i innymi niespodziankami.

Zapisy: https://b4sportonline.pl/instalator

Na mecie każdy z uczestników otrzyma kolejny klucz do kolekcji - tym razem płaskooczkowy o rozmiarze popularnej "13". Będzie też Główny Instalator biegu Tomasz, który z przyjemnością zrobi sobie z Wami zdjęcie i poczęstuje ciasteczkami prosto ze skrzynki narzędziowej.

Tuż przed Biegiem Instalatora zapraszamy na bieg dla dzieci pn. Bieg Akademii Przedszkolaka pod patronatem Akademii Przedszkolaka z Osielska. Będą to zawody biegowe dla dzieci w trzech kategoriach wiekowych, z podziałem na dziewczynki i chłopców. Szczegóły i link do zapisów: https://b4sportonline.pl/instalator

Tradycyjnie będą rywalizowac druzyny z branży instalacyjnej, a wśród nich pracownicy firm takich jak Alfaco, Alnor, Apator Powogaz, ATI Systemy Elektroniczne, Inżbud, Klima-Therm, Klimat Solec, Klimor, MechVent, MWiO Grudziądz, PWiK Sztum, SMSKLIMA, Systherm, Tymgaz, ZP Serwis, ZWiK Chełmno.

REJESTRACJA: https://b4sportonline.pl/instalator

SZCZEGÓŁY: www.bieginstalatora.pl oraz www.facebook.com/bieginstalatora