Chillventa, wiodące na świecie targi techniki chłodniczej, skupiają specjalistów i wiodące firmy branży z całego świata. W ośmiu pawilonach wystawienniczych Chillventa CONGRESS 10 października oraz licznych wydarzeniach z programu wspierającego będzie można wreszcie ponownie nawiązać kontakty biznesowe twarzą w twarz, odkryć trendy i ciekawe rozwiązania oraz odświeżyć swoją wiedzę.

Liczba otrzymanych do tej pory rejestracji jest wysoka. Społeczność zawodowa może spodziewać się ekscytującego wydarzenia z pierwszorzędnym programem wspierającym i kongresowym.

Na Kongresie Chillventa CONGRESS 10 października, dzień przed wystawą, wysokiej klasy prelegenci podzielą się swoją wiedzą z dziedzin badawczo-rozwojowych, przemysłowych i politycznych. To tutaj dowiecie się z pierwszej ręki, jak ewoluuje przyszłość branży i będziecie mieć okazję do pogłębionych profesjonalnych dyskusji.

Główne tematy kongresu będą omawiane w czterech różnych nurtach: technologie pomp ciepła (angielski), Innovation Day Refrigeration Technology (niemiecki), Data Center (niemiecki) oraz Sympozjum ASERCOM-EPEE (angielski) na temat „Wiele wyzwań związanych z transformacją w ogrzewaniu, chłodzeniu i chłodnictwie”.

Przemówienie programowe wygłosi prelegent z Parlamentu Europejskiego lub Komisji Europejskiej. Sympozjum dostarcza informacji na temat aktualnych ram politycznych i przepisów w Europie i na świecie.

Dowiedz się więcej i zdobądź bilet: https://www.messe-ticket.de/Nuernberg/chillventa/Shop