Refrigera 2019 to zupełna nowość wśród targów skierowana wyłącznie do profesjonalistów z branży przemysłowej i handlowej łańcucha chłodniczego. Wystawa odbędzie się w kompleksie Piacenza Expo w dniach 20-22 lutego 2019 r. 

Refrigera 2019 powstała na wniosek firm, w tym producentów, dystrybutorów, inżynierów i pracowników, projektantów, stowarzyszeń branżowych oraz instytucji politycznych i gospodarczych, którzy poszukiwali nowych możliwości w tym sektorze.

We Włoszech branża chłodnictwa przemysłowego i handlowego ma szacunkowy obrót w wysokości 10 mld EUR. W związku z tym Włochy stały się punktem odniesienia dla tej branży, a specjaliści opracowali potrzebę specjalnej wystawy. Podczas Refrigera 2019 omówione i przedstawione zostaną tematy, treści i rozwój tego rynku, odnoszące się do bieżących i nadchodzących wyzwań, takich jak regulacje dotyczące czynników chłodniczych. Uczestnicy będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę na temat włoskiej roli w tym międzynarodowym kontekście.

Refrigera to także inicjatywy interesujące dla wszystkich odwiedzających. W szczególności "Grand Prix del Frigorista" - konkurs nagradzający najlepszych pracowników w tym sektorze - a także "Award of Distribution" - dedykowany hurtownikom i dystrybutorom. Oprócz tych nagród w ramach wystawy zostaną zorganizowane liczne warsztaty i wydarzenia.

Ponadto duży nacisk zostanie położony na (nowe) produkty dostępne na rynku: sprzęt, komponenty i części zamienne, sprężarki, agregaty chłodnicze, chłodnictwo w handlu, sterowniki i czujniki, czynniki chłodnicze, wymienniki, sterowniki, zawory, orurowanie i armaturę, szkolenia i bezpieczeństwo.

Więcej informacji na temat wystawy można znaleźć na stronie internetowej https://refrigera.show/2019/ 

 

Źródło: eurovent.eu